Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE praca

Głogów

Od ponad pół wieku Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nadodrze" w Głogowie jest synonimem solidności i zaufania w zarządzaniu nieruchomościami. Nasza historia rozpoczęła się w 1963 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć przestrzeń mieszkalną, która dziś jest dumą Głogowa. Pierwszy kamień w naszej budowli to budynek przy Alei Wolności, który zapoczątkował osiedle „Śródmieście” – dziś serce naszej działalności.

Jesteśmy dumni, że nasza spółdzielnia jest domem dla tak wielu – liczymy 16 880 członków, zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Nasze działania opierają się na głęboko zakorzenionych wartościach, takich jak odpowiedzialność społeczna. To dla nas priorytet, aby wspierać lokalne instytucje, wydarzenia kulturalne i sportowe, a także aktywnie włączać się w życie społeczne Głogowa.

Nasza oferta to nie tylko zarządzanie zasobami mieszkaniowymi, ale również kompleksowa obsługa lokalami usługowymi i garażami oraz administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi. Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca wpływa na codzienne życie wielu rodzin, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności – od obsługi opłat, przez rozliczanie wkładów mieszkaniowych, aż po windykację i zarządzanie lokalami użytkowymi.

Jesteśmy liderem na głogowskim rynku nieruchomości, zarządzając 349 budynkami i terenami o łącznej powierzchni 99,38 ha. Nasze zasoby mieszkaniowe to 14 752 mieszkania o łącznej powierzchni 766 534,48 m2, co świadczy o naszej stabilności i potencjale. Dodatkowo, dysponujemy lokalami usługowymi i garażami o łącznej powierzchni 34 197 m2, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie oferty do potrzeb naszych członków i klientów.

W Spółdzielni Mieszkaniowej "Nadodrze" łączymy tradycję z nowoczesnością, stale dbając o rozwój i komfort naszych mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że nasza odpowiedzialność, doświadczenie i zaangażowanie w lokalną społeczność są fundamentem, na którym budujemy trwałe relacje i tworzymy przestrzeń, w której każdy chciałby mieszkać. Zapraszamy do współtworzenia z nami historii Głogowa – historii pełnej zaufania i wzajemnego wsparcia.

Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE

Siedziba główna

Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa-NADODRZE - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o

    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nadzó nad instalacją CO, CW, wodno-kanalizacyjną.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: instalacje wodno-kanalizacyjne i co
      • Inne wymagania: Praca w godzinach pomiędzy 7.00 a 17.00, umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia, wykształcenie min. średnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. elektrycznych

    • Głogów

      Tworzenie harmonogramu i zakresu prowadzonych remontów instalacji elektrycznych i odgromowych w budynkach i lokalach sm, przygotowanie dokumentów niezbędnych do wyboru ofert na roboty elektryczne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Praca w godzinach pomiędzy 7.00 a 17.00, umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia, wykształcenie min. średnie, mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego.

      Oferujemy

Pracodawcy w Głogowie