Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 2 praca

Głogów
ul. Aleja Wolności (klasy 1-6)
ul. Sikorskiego 11 (klasy 7-8)
Szkoła Podstawowa Nr 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa Nr 2

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa Nr 2 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa Nr 2
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubin
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Głogów
  5. Bielsko-Biała
  6. Bydgoszcz
  7. Polkowice
  8. Sulechów
  9. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel logopeda

    • Głogów
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - zapobieganie powstawaniu wad wymowy i czuwanie nad jej prawidłowym rozwojem,
      - rozpoznawanie zakłuceń lub zaburzeń językowych,
      - usuwanie, likwidowanie wszelkich zakłuceń i zaburzeń komunikacji językowej i pomocy w przezwyciężaniu problemów dzieciom mających trudności z mówieniem, rozumieniem, pisaniem i czytaniem,
      - stała współpraca z pedagogiem i nauczycielami prowadzącymi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Godziny pracy zgodnie z dziennikiem zajęć.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie z awansem zawodowym nauczyciela + wysługa.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sekretarka

    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      - obsługa urządzeń biurowych,
      - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,
      - udzielanie informacji, w tym telefonicznie dotyczących bieżących spraw szkoły,
      - przygotowywanie pism, nadawanie numerów zgodnie z istrukcją kancelaryjną,
      - przygotowywanie statystyk i zestawień ( GUS, SIO ) itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek funkcyjny + wysługa
  • Woźny

    • Głogów

      -odpowiada za powierzone mienie,
      -utrzymanie porządku i czystości w placówce,
      -wykonywanie drobnych prac konserwatorskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: +premia+dodatek za wyslugę lat (max 20%)

Pracodawcy w Głogowie