Firma Partner Tele.com to przykład innowacji oraz jakości, które są fundamentem jej działalności w obszarze technologii. Od początku działalności w 2001 roku, kiedy to zajmowała się sprzedażą kabur do Nokii 3310 oraz anten samochodowych, przeszła znaczną drogę, stając się jedną z największych hurtowni akcesoriów GSM w Polsce i Europie. Historia firmy ukazuje dążenie do doskonałości oraz rozwoju.

W 2004 roku przedsiębiorstwo wprowadziło jedną z pierwszych hurtowni internetowych, a dwa lata później wprowadziło na rynek swoją pierwszą markę – Blue Star. W 2008 roku do asortymentu dołączyła marka Forcell, która obecnie rozwija się dynamicznie, zdobywając uznanie klientów za granicą. Partner Tele.com może pochwalić się międzynarodową obecnością, sprzedając swoje produkty w całej Europie i obsługując klientów w piętnastu językach. Asortyment firmy jest dostępny w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Francja i Niemcy, a oferta obejmuje ponad 13 tysięcy pozycji w 300 grupach asortymentowych, w tym akcesoria sportowe oraz zaawansowany sprzęt elektroniczny.

Innowacyjność jest kluczowym elementem strategii firmy, co potwierdza wdrożenie w 2022 roku nowoczesnego systemu obsługi zamówień oraz intuicyjnej platformy sprzedażowej. Nowa hala magazynowa o powierzchni 10 000 m² oraz zaawansowany system logistyczny Fenix umożliwiają szybkie oraz efektywne reagowanie na potrzeby rynku. Partner Tele.com współpracuje z prawie pięćdziesięcioma producentami marek premium, co świadczy o zaangażowaniu w dostarczanie produktów wysokiej jakości.

Hurtownia internetowa, działająca pod adresem www.partnertele.com, zapewnia wygodę zakupów online. Zespół firmy, liczący ponad 150 pracowników, stanowi jej największą siłę. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, firma może nieustannie rozwijać się i podnosić standardy w branży GSM. Mimo że nie ujawniają misji oraz wartości, którymi kierują się w codziennej pracy, działania firmy są zorientowane na bycie najlepszym partnerem zarówno dla klientów, jak i dostawców. Partner Tele.com zaprasza do wspólnej podróży w świecie technologii, oferując partnerstwo w obszarze GSM.

Oferty pracy Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp.k.

Praca alert - powiadomienia

Obecnie ten pracodawca nie posiada żadnych aktywnych ofert pracy.

Włącz powiadomienia, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach jako pierwszy!

Mapa Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Godziny otwarcia Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp.k.

poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

Dane pochodzą z Google Places lub zostały podane przez pracodawcę.

Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska