Schronisko Przysłop pod Baranią Górą

Czy to Twoja firma?

Schronisko Przysłop pod Baranią Górą praca

Gliwice

Nie jesteśmy klasycznym schroniskiem górskim nastawionym jedynie na turystę ze szlaku, schabowego i bigos . Jest to obiekt po generalnym remoncie, odnowiony, estetyczny, prowadzony z górską duszą i podróżniczą pasją. Realizujemy obozy rodzinne, warsztaty leśne, szkolenia sportowe (w tym jogowe, triatlonowe, kolarskie, biegowe). Organizujemy biegi górskie, rajdy rowerowe, slajdowiska, festiwale (zarówno sportowe, podróżnicze jak i kulinarne), pobyty „Mountain School and Office” i wiele, wiele innych ciekawych wydarzeń i inicjatyw.

Jeśli chcesz poczytać trochę o schronisku, zobaczyć jakie miejsce Tworzymy, jakie pomysły ostatnio realizowaliśmy zapraszamy na:

- nasz profil fb: facebook.com/przyslop

- stronę: przyslop.pl

Schronisko Przysłop pod Baranią Górą najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Schronisko Przysłop pod Baranią Górą

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Schronisko Przysłop pod Baranią Górą

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Inspektor/-ka służby pięter

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    Dodana

Mapa Schronisko Przysłop pod Baranią Górą

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Wisła
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Pszczyna
  6. Dąbrowa Górnicza
  7. Gliwice
  8. Gorzów Wielkopolski
  9. Katowice
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Schronisko Przysłop pod Baranią Górą - oferty archiwalne

  • Szef Kuchni / Kucharz

    • Gliwice
    • pełny etat
    • Praca w Schronisku Przysłop pod Baranią Górą

      STANOWISKO:

      Szef Kuchni / Kucharz

      OKRES I TRYB PRACY:

      • na stałe: praca od zaraz (zarówno w formie dorywczej 2-3 dni w tygodniu lub pełne ok. 5 dni w tygodniu),
      • do pracy dorywczej na weekendy, ewentualnie weekendy przedłużone o piątek lub poniedziałek.

      UMOWA:

      • dla osób na dłuższy okres czasu: okres próbny – umowa zlecenie, po okresie próbnym - umowa o pracę,

      * Możliwe również inne formy współpracy jak np. faktura VAT.

      WYNAGRODZENIE:

      • ustalane indywidualnie i uzależnione od:
        - formy współpracy (czyli jest to praca na stałe czy tylko na sezon, w większym wymiarze godzin miesięcznie czy tylko dorywczo),
        - doświadczenia i umiejętności (a w związku z tym realizowanych obowiązków oraz zakresu odpowiedzialności),
        - zaangażowania w pracę,
        - tego czy chcesz zamieszkać w schronisku czy nie.
      • oprócz wynagrodzenia osobom zainteresowanym zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w dniach pracy.

      Zależy nam na osobach umiejących działać sprawnie w naszych realiach (natężenie ruchu turystycznego w weekendy bywa spore). Stawka jest negocjowalna i jeśli ktoś dobrze sobie radzi z obowiązkami to ustalamy stawkę zgodną z oczekiwaniami pracownika.

      ZGŁOSZENIA:

      Zainteresowanych prosimy o wysłanie na adres mailowy schroniska schronisko@przyslop.pl

      • CV wraz ze zdjęciem,
      • krótkiego listu motywacyjnego: dlaczego zainteresowała Cię praca w górach,
      • informacji na jakie stanowisko aplikujesz oraz jaką formą współpracy jesteś zainteresowany/a (na jak długo, w jakim zakresie itp.).

      Z góry dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

      Agnieszka - opiekun schroniska wraz z całą ekipą!

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie potraw zarówno na potrzeby szybkiej bieżącej obsługi turystów „ze szlaku” (czyli posilających się w schronisku podczas wędrówki), jak i turystów nocujących w schronisku, w tym również grup o specjalnych wymogach kulinarnych (np. joga, obozy sportowe, obozy dla dzieci, pobyty rodzinne, a więc również gotowanie wege, wegańskie, wysokowęglowodanowe, dietetyczne i inne).

      Wymagania

      • umiejętności oraz doświadczenie w zakresie pracy w gastronomii (choć jesteśmy w stanie przyjąć również osobę, która jeszcze się uczy i dopiero zaczyna zbierać doświadczenie w tym fachu),
      • mile widziana również umiejętność przygotowywania dań typu wegetariańskiego/fit,
      • umiejętność współpracy w zespole,
      • dynamika i szybkość w działaniu,
      • zaangażowanie, entuzjazm,
      • gotowość do pracy w weekendy,
      • aktualna książeczka sanepidowska (jeśli nie posiadasz, konieczne będzie jej wyrobienie),
      • w przypadku mężczyzn mile widziane prawo jazdy.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie finansowe + umowa,
      • zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem (choć zakwaterowanie w schronisku nie jest konieczne w przypadku zamieszkiwania w pobliżu),
      • pozwolenie na wjazd dla osób posiadających samochód,
      • wsparcie w dojeździe do pracy z Koniakowa lub Stecówki,
      • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
      • górski team z pasją,
      • w wolnym czasie możliwość łączenia pracy z górskimi zainteresowaniami,
      • naukę, niezapomniane doświadczenia, wieczną cześć i chwałę.

      WAŻNE: gwarancja pracy niezależnie od obostrzeń COVID (schronisko musi funkcjonować i służyć turystom niezależnie do tego co się dzieje, jedyny wyjątek to zakaz przemieszczania się).

Pracodawcy w Gliwicach