AxxonSoft Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

AxxonSoft Polska sp. z o.o. praca

Kraków

W świecie, gdzie bezpieczeństwo jest na wagę złota, my w AxxonSoft Polska stawiamy sobie za cel wyznaczanie nowych standardów w branży oprogramowania do bezpieczeństwa. Nasza historia rozpoczęła się w czasach, gdy analogowe rejestratory wideo były najnowszym krzykiem technologii. Od tamtej pory, nieustannie ewoluujemy, tworząc przełomowe kodeki wideo, które zrewolucjonizowały branżę. Dziś, nasze skupienie na sztucznej inteligencji, kompleksowej integracji i technologiach chmurowych pozwala nam oferować rozwiązania, które są nie tylko innowacyjne, ale i niezawodne.

Jako globalny gracz na rynku oprogramowania bezpieczeństwa, rozumiemy, że nasza misja wykracza poza same produkty. Chcemy, aby nasze rozwiązania pomagały biznesom i władzom w tworzeniu bezpieczniejszego środowiska i optymalizacji operacji. Nasze video management software (VMS), physical security information management platform (PSIM), rozwiązania chmurowe (VSaaS) oraz analityka wideo oparta na sztucznej inteligencji są projektowane z myślą o inteligencji, integracji i automatyzacji. To właśnie te wartości są fundamentem, na którym budujemy naszą przewagę konkurencyjną.

Z 32 biurami na całym świecie i klientami w ponad 140 krajach, jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności i z zaufania, jakim nas obdarzają użytkownicy naszych systemów. Nasze partnerstwa z liderami rynku IT oraz wsparcie dla zaawansowanych możliwości kamer wideo i standardów interoperacyjności, takich jak ONVIF Profile G, T, i M, świadczą o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

W AxxonSoft, innowacja i jakość idą w parze. Nasze technologiczne innowacje w zakresie nadzoru wideo i sztucznej inteligencji są nie tylko naszą dumą, ale i obietnicą dla naszych klientów. Oferujemy także wsparcie na każdym etapie – od szkoleń, przez ocenę projektu, wsparcie marketingowe i sprzedażowe, aż po całodobowe wsparcie techniczne. Wszystko po to, by nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie i pewnie, korzystając z naszych rozwiązań.

W AxxonSoft, jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią wykorzystać technologię w służbie bezpieczeństwa i efektywności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś budują bezpieczniejsze jutro.

AxxonSoft Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy AxxonSoft Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AxxonSoft Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AxxonSoft Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AxxonSoft Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Business Development Manager - rynek polski

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • AxxonSoft Polska poszukuje ambitnego, energicznego Business Development Managera.

      Będziesz na pierwszej linii dynamicznego rozwoju międzynarodowej firmy, a Twoim zadaniem będzie zarządzanie strukturą handlową w Polsce oraz tworzenie i stosowanie skutecznej strategii rozwoju biznesu.

      Zakres obowiązków

      • Realizowanie strategii rozwoju sprzedaży
      • Współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi
      • Zarządzanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
      • Posiadanie dogłębnej wiedzy na temat produktów i oferty firmy
      • Opracowanie ofert handlowych i wsparcie przedsprzedażowe
      • Śledzenie trendów w branży
      • Planowanie sprzedaży
      • Przekazywanie wiedzy o nowych produktach potencjalnym klientom/partnerom
      • Udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach, webinarach itp.
      • Dostarczanie kierownictwu informacji zwrotnych oraz raportów
      • Współtworzenie strategii działań promocyjnych z działem marketingu
      • Nadzorowanie kwestii technicznych i rozwoju produktu w oparciu o wymagania klienta
      • Zapewnienie wiarygodnych informacji zwrotnych i wsparcia posprzedażowego
      • Udział w negocjacjach i koordynacja prac nad realizacją kontraktów

      Wymagania

      • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i prezentacyjnych
      • Dobra znajomość języka angielskiego
      • Umiejętność negocjowania i rozwiązywania konfliktów
      • Umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy
      • Projektowanie i realizacja strategii rozwoju biznesu
      • Wysoki poziom motywacji oraz umiejętność motywowania zespołu
      • Dyspozycyjność i możliwość odbywania podróży służbowych

      Dodatkowe:

      • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B
      • Znajomość branży security / IT
      • Znajomość rynku VMS / CCTV / PSIM lub instalacji niskoprądowych
      • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
      • Dynamiczny system premiowania
      • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji na samodzielnym stanowisku;
      • Elastyczny system pracy
      • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji;
      • Ścisłe wsparcie działu technicznego i marketingu;
      • Różnorodność wykonywanych czynności;
      • Przyjazną atmosferę w pracy;
      • Szkolenia

Pracodawcy w Krakowie