Balviten Gluten Free

Czy to Twoja firma?

Balviten Gluten Free praca

Siemianowice Śląskie

W samym sercu Katowic, tam gdzie tętni życie i pulsują miejskie rytmy, znajduje się nasza główna siedziba – Balviten. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się liderem na polskim rynku w produkcji żywności bezglutenowej i niskobiałkowej. Nasza misja jest prosta, lecz niezwykle ważna – pomagamy osobom z celiakią, fenyloketonurią oraz nietolerancją glutenu w prowadzeniu diety, która realnie wpływa na poprawę ich zdrowia i komfortu życia.

Od samego początku naszej działalności, troska o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem. To właśnie ta troska kieruje nas każdego dnia, gdy tworzymy pełną gamę znakomitego pieczywa, zdrowych i pełnowartościowych słodyczy, smacznych makaronów oraz koncentratów i mieszanki mąk do wypieku domowego. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli cieszyć się smakiem, który nie tylko zachwyca, ale i wspiera ich zdrowie.

Innowacyjność to słowo, które idealnie oddaje naszą filozofię. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie produkcji i park maszynowy spełniający najwyższe standardy, aby nasze produkty były nie tylko bezpieczne, ale i nieustannie doskonalone. Dzięki temu nasze pieczywo chrupie tak, jak powinno, a słodycze rozpieszczają podniebienia bez wyrzutów sumienia.

Nasze osobiste podejście do jakości produktów oznacza, że każdy wyrób, który opuszcza naszą fabrykę, jest czymś więcej niż tylko kolejną pozycją na sklepowej półce. To obietnica smaku, zdrowia i satysfakcji, którą składamy naszym klientom. W Balviten wiemy, że jedzenie ma ogromne znaczenie w życiu każdego z nas – może być źródłem radości, elementem kultury, a przede wszystkim – fundamentem zdrowia.

Zapraszamy do świata Balviten, gdzie każdy kęs jest krokiem w stronę lepszego samopoczucia. Dołączcie do naszej społeczności, która już dziś cieszy się pełnią życia, nie rezygnując z ulubionych smaków. Razem tworzymy historię pełną smaku i zdrowia.

Balviten Gluten Free najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne magazyn

Oferty pracy Balviten Gluten Free

Praca alert - powiadomienia

Praca Balviten Gluten Free

  • Manager ds. Eksportu

    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Specjalista ds. Exportu

    Dodana

Mapa Balviten Gluten Free

Siedziba główna

Oddział Siemianowice Śląskie

Balviten Gluten Free poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Balviten Gluten Free - oferty archiwalne

    • Twój zakres obowiązków

      • Obsługa sprzedażowa klientów na wybranych rynkach zagranicznych, oraz ścisła współpraca z Managerem ds. Eksportu,
      • Przygotowywanie dokumentów celnych i wysyłkowych w eksporcie,
      • Przygotowywanie próbek produktów i wysyłanie ich do klientów
      • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klienta zagranicznego,
      • Przygotowywanie dokumentacji i ofert,
      • Udział i reprezentowanie firmy w zagranicznych targach branżowych,
      • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

      Nasze wymagania

      • Wykształcenie wyższe,
      • Biegła znajomość języka angielskiego ,
      • Mile widziana znajomość języka
      • Czynne prawo jazdy kat. B
      • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość przepisów i procedur celnych,

      To oferujemy

      • Stałą umowę o pracę.
      • Realny wpływ na budowanie wizerunku firmy
      • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
      • Dostęp do szkoleń

      Balviten Sp. z o.o.

      Jesteśmy liderem w produkcji żywności bezglutenowej.

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich