DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Czy to Twoja firma?

DRP Group praca

Dąbrowa Górnicza

Największym kapitałem naszej firmy są Pracownicy. Szanujemy ich godność i uznajemy ich zasługi. Zapewniamy równe szanse zatrudnienia, rozwoju i awansu. Cenimy wkład poszczególnych osób w sukces firmy a sukces firmy to sukces każdego naszego pracownika.

Jeżeli cenisz stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze pracy i z zaangażowaniem oddajesz się nowym zadaniom dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Poszukujemy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z zaangażowaniem, są otwarci na zmiany, potrafią współpracować z innymi i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Siedziba główna

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Zawiercie
  5. Będzin
  6. Bielsko-Biała
  7. Częstochowa
  8. Bukowno
  9. Wrocław
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji operator linii produkcyjnej

    DRP Group
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych,
      • utrzymanie ciągłości produkcji,
      • stosowanie przyjętych norm produkcyjnych i jakościowych,
      • utrzymanie porządku w obszarze pracy.

      Wymagania

      • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne,
      • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
      • preferowani mężczyźni,
      • umiejętności obsługi urządzeń produkcyjnych,
      • nastawienie na pracę zespołową.

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków,
      • nowoczesny park maszynowy umożliwiający rozwój zawodowy,
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • system premii i dodatków,
      • paczki świąteczne.

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej