Czy to Twoja firma?

ENZO POLSKA praca

Gliwice

Jesteśmy ENZO POLSKA, Twoim zaufanym partnerem w świecie profesjonalnego wyposażenia salonów fryzjerskich, kosmetycznych i barberskich. Od ponad 13 lat z pasją tworzymy i dostarczamy produkty, które nie tylko ułatwiają pracę stylistów, ale również przyczyniają się do wzrostu standardów w branży beauty.

Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Gliwicach, skąd zarządzamy siecią sklepów rozsianych po 23 krajach. Jesteśmy dumni, że nasze usługi przekraczają granice Unii Europejskiej, docierając do klientów na całym świecie. To międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferty i dostosowywanie jej do zróżnicowanych potrzeb naszych odbiorców.

Nasz zespół to ponad 100 osób, które każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robimy. Są to specjaliści z czterech różnych kontynentów, co zapewnia nam nie tylko różnorodność perspektyw, ale również umiejętność efektywnej obsługi klientów z różnych kultur. To właśnie dzięki nim ENZO POLSKA jest synonimem jakości, innowacji i niezawodności.

Jesteśmy dumni z naszych produktów - od wygodnych i stylowych mebli, przez niezawodne urządzenia elektryczne, aż po precyzyjne akcesoria. Każdy element naszej oferty jest starannie wyselekcjonowany i przetestowany, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Nasze produkty to gwarancja trwałości i satysfakcji, co potwierdza certyfikat Zaufanej Firmy.

W ENZO POLSKA wierzymy, że sukces to coś więcej niż zysk. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy relacje z klientami i pracownikami. Szacunek, uczciwość, zaangażowanie społeczne i dbałość o środowisko to zasady, które kształtują naszą kulturę organizacyjną. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że wybierając nasze produkty, wspierają firmę, która działa zgodnie z etyką biznesową.

Zapewniamy nie tylko produkty, ale również kompleksową obsługę - od profesjonalnego doradztwa w wyborze odpowiednich rozwiązań, po szybką i efektywną realizację zamówień. Rozumiemy, że czas to cenny zasób naszych klientów, dlatego zawsze staramy się działać z myślą o ich wygodzie i satysfakcji.

Dołącz do grona zadowolonych klientów ENZO POLSKA i poczuj różnicę, jaką może zrobić współpraca z firmą, która stawia na jakość, innowacyjność i odpowiedzialność. Razem możemy więcej!

ENZO POLSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center logistyka / spedycja / transport internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy ENZO POLSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENZO POLSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa ENZO POLSKA

Siedziba główna

ENZO POLSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ENZO POLSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Zabrze
  4. Bielsko-Biała
  5. Łazy
  6. Pruszków
  7. Rybnik
  8. Warszawa
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ENZO POLSKA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta Gliwice 7-15

    ENZO POLSKA
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 000-8 000 zł / mies.
    • Firma Enzo Polska specjalizuje się od 10 lat w sprzedaży produktów za pośrednictwem Internetu. Jesteśmy producentem, importerem i eksporterem wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich w Europie. Obecnie nasza firma jest najszybciej rozwijającą się w branży

      Zakres obowiązków

      • Bieżąca obsługa poczty elektronicznej oraz infolinii; przyjmowanie zamówień, udzielanie informacji dotyczących specyfiki produktów, informowanie klientów o niedostępności produktów

      • Współpraca z innymi działami firmy

      • Realizowanie odbiorów osobistych zamówień w naszym sklepie

      • Rozwiązywanie reklamacyjnych zgłoszeń

      • Archiwizowanie dokumentów

      Wymagania

      • Wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

      • Odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność

      • Dynamizm w działaniu i samodzielność

      • Inicjatywa oraz nastawienie na wsparcie i rozwiązywanie problemów

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

      • Atmosferę pracy opartą o współpracę i dzielenie się wiedzą

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Możliwość wykreowania nowych rozwiązań w ramach całej organizacji

      • Pracę od pn.- pt. w godzinach między 7.00-15.00 ( jedna zamiana) tygodniowo 40h

      • Przyjazną atmosferę

Pracodawcy w Gliwicach