Czy to Twoja firma?

BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM praca

Stargard

Od ponad dekady, w sercu zachodniopomorskiego Stargardu, rozwijamy naszą pasję i misję, która skupia się na harmonii między nowoczesnym budownictwem a szacunkiem dla natury. Jesteśmy BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM, firma założona z wizją tworzenia zrównoważonych rozwiązań, które łączą innowacyjność z ekologią.

Nasza historia zaczęła się w 2010 roku. Od tamtej pory nieustannie poszerzamy nasze kompetencje i ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i serwisowaniu systemów, które są przyjazne dla środowiska i portfela. Nasze motto, "Oszczędność z Natury", jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w poszukiwanie rozwiązań, które skutecznie redukują koszta użytkowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług, począwszy od fotowoltaiki, poprzez pompy ciepła, aż po kompleksową budowę domów "od podstaw". Dzięki naszym przydomowym oczyszczalniom ścieków i systemom odwodnienia, każdy dom może stać się małą ekologiczną oazą. Nasze instalacje fotowoltaiczne i kolektory słoneczne to inwestycja w przyszłość, która przynosi realne oszczędności.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi nie kończą się na montażu. Oferujemy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pomoc w projektowaniu systemów, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dodatkowo, wspieramy naszych klientów w uzyskaniu dofinansowań w ramach programu "Czyste Powietrze", co sprawia, że ekologiczne rozwiązania są jeszcze bardziej dostępne.

W BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM wierzymy, że każdy krok w kierunku zrównoważonego rozwoju jest krokiem w stronę lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś budują jutro. Razem możemy więcej – dla siebie, dla społeczności i dla planety.

BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Stargard
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM

Siedziba główna

Praca BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM - oferty archiwalne

  • Monter instalacji centralnego ogrzewania i pomp ciepła

    BARTOSZ PRYL EKO-SYSTEM
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż instalacji grzewczych, pomp ciepła

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: Miejsce pracy: teren województwa zachodniopomorskiego. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca wykonywania pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stargardzie