ProPoint

Czy to Twoja firma?

ProPoint praca

Gliwice

ProPoint S.A. - Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

ProPoint najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa

Oferty pracy ProPoint

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ProPoint

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa ProPoint

Siedziba główna

ProPoint poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ProPoint - oferty archiwalne

  • Monter Mechanik - ProPoint

    ProPoint
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie do naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko

      Monter Mechanik

      Miejsce pracy: Gliwice

      Zakres obowiązków

      • Montaż i instalacja maszyn, urządzeń przemysłowych oraz stanowisk zrobotyzowanych na podstawie dokumentacji technicznej;
      • Udział w projektach modernizacji maszyn;
      • Przeprowadzanie prób ruchowych zmontowanych produktów;
      • Wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich;
      • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych prac;
      • Weryfikowanie i zgłaszanie niezgodności lub braków w dokumentacji.

      Wymagania

      • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych;
      • Obsługa elektronarzędzi;
      • Dyspozycyjność do sporadycznych wyjazdów służbowych;
      • Prawo Jazdy kat. B;
      • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej, dobra organizacja pracy, samodzielność;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Mile widziane uprawnienia SEP;
      • Mile widziane doświadczenie w montażu maszyn, urządzeń przemysłowych i automatyki (mechanika, układy pneumatyczne, podstawowe układy elektryczne i trasy kablowe)
      • Dodatkowym atutem kandydata będzie znajomość branży automotive oraz zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki.

      Oferujemy

      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
      • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego doświadczenia;
      • Dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne);
      • Miłą atmosferę pracy w kooperacyjnie nastawionym zespole;
      • Ciągły rozwój zawodowy.
  • Elektryk Rozruchu - ProPoint

    ProPoint
    • Gliwice

      Elektryk

      • montaż i podłączanie instalacji elektrycznych z zakresu automatyki i robotyki,

      • uruchamianie nowych oraz modyfikacja istniejących maszyn, gniazd, urządzeń i linii produkcyjnych,

      • prace ślusarskie i monterskie,

      • wykonywanie instalacji elektrycznych szaf zasilających oraz sterowniczych,

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe techniczne

      • uprawnienia SEP 1 kv - mile widziane

      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

      • gotowość do pracy delegacyjnej (w obszarze ok 150 km od Gliwic),

      • prawo jazdy kategorii B.

      Oferujemy

      • pracę w nowej hali produkcyjnej,

      • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

      • warunki finansowe uzależnione do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,

      • dodatkowe benefity pozapłacowe,

      • miła atmosfera pracy w nastawionym na współpracę zespole.

Pracodawcy w Gliwicach