Czy to Twoja firma?

TEX-BUD DAWID GRZONKA praca

Wodzisław Śląski

Jesteśmy TEX-BUD, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa. Nasza historia zaczyna się od pasji, która z czasem przekształciła się w profesjonalną misję. Założyciel firmy, Dawid Grzonka, od najmłodszych lat fascynował się architekturą i konstrukcją, co zaowocowało powstaniem marki, która dziś jest synonimem solidności i innowacyjności w branży.

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie obiektów mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej, a nasze projekty wyróżniają się nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. Stawiamy na najnowsze technologie budowlane, co w połączeniu z wysoką jakością wykonania, gwarantuje satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza działalność skupia się na terenie województwa śląskiego, gdzie z powodzeniem realizujemy marzenia naszych klientów o idealnych przestrzeniach. Jesteśmy dumni z posiadania własnego parku maszynowego, co daje nam niezależność i pozwala na pełną kontrolę nad każdym etapem realizacji projektu. To nasza przewaga konkurencyjna, która przekłada się na efektywność i terminowość naszych działań.

W TEX-BUD, każdy projekt traktujemy indywidualnie, oferując pełną obsługę związaną z dokumentacją i uzyskiwaniem niezbędnych zezwoleń budowlanych. Nasze usługi są kompleksowe – od wizji po finalne wykończenie, zawsze dbając o każdy detal.

Szacunek do rzetelności to wartość, która nas wyróżnia i kieruje każdym naszym działaniem. Jesteśmy przekonani, że to właśnie uczciwe podejście do pracy i relacji z klientami jest fundamentem trwałego sukcesu.

Dawid i Eliza Grzonka, założyciele firmy, nadal są jej sercem, dbając o to, by każdy projekt był realizacją naszej wspólnej pasji do budownictwa. Zapraszamy do współpracy – razem zbudujemy coś wyjątkowego.

TEX-BUD DAWID GRZONKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja bankowość / finanse logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TEX-BUD DAWID GRZONKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEX-BUD DAWID GRZONKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEX-BUD DAWID GRZONKA

Siedziba główna

TEX-BUD DAWID GRZONKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TEX-BUD DAWID GRZONKA - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    TEX-BUD DAWID GRZONKA
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa koparki, koparko-ładowarki

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki, Operator koparki jednonaczyniowej kl. I
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

      dostawa i transport materiałów budowlanych na potrzeby firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: trzyletnie doświadczenie zawodowe, zdolność planowania i organizacji pracy, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność

      Oferujemy

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim