Czy to Twoja firma?

WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA praca

Bydgoszcz

Jesteśmy Wojewódzkim Szpitalem Obserwacyjno-Zakaźnym im. Tadeusza Browicza, znanym i cenionym ośrodkiem zdrowia w sercu Bydgoszczy. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości opieki medycznej dla wszystkich pacjentów, którzy jej potrzebują. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług medycznych, od podstawowej opieki zdrowotnej, przez pomoc doraźną, aż po specjalistyczne leczenie ambulatoryjne.

Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, co pozwala nam na przeprowadzanie zaawansowanych badań, takich jak EKG, USG, gastroskopia, kolonoskopia, rezonans magnetyczny czy monitoring pracy serca metodą Holtera. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie diagnozować oraz wdrażać odpowiednie metody leczenia.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych pacjentów – średnia ocena 7,2 na 10 punktów to dla nas dowód na to, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w jakość świadczonych usług są doceniane. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasz szpital był miejscem, w którym każdy pacjent czuje się bezpiecznie, komfortowo i jest traktowany z największą troską.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami empatii, profesjonalizmu i ciągłego rozwoju. Wierzymy, że dzięki połączeniu zaawansowanej wiedzy medycznej z ludzkim podejściem, możemy zapewnić najlepszą możliwą opiekę zdrowotną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika medycyna / farmacja / zdrowie bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA

Siedziba główna

WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA - oferty archiwalne

  • Sekretarka medyczna (nr 2422)

    WOJEWÓDZKI SZPITAL OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY IM. TADEUSZA BROWICZA
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wpisywanie pod nadzorem kart informacyjnych
      - sporządzanie sprawozdań ruchu chorych
      - ścisła współpraca ze statystyką medyczną

      Wynagrodzenie zgodne z regulaminem WSOZ

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku sekretarki medycznej Biegła znajomość pracy przy komputerze

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą, zgodnie z regumaninem szpitala
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy