Czy to Twoja firma?

Komenda Miejska Policji w Siedlcach praca

Siedlce
Komenda Miejska Policji w Siedlcach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Miejska Policji w Siedlcach - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Komenda Miejska Policji w Siedlcach
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie w czystości pomieszczeń KMP w Siedlcach oraz podległych komisariatów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 342 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek z tytułu wysługi
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siedlcach