Czy to Twoja firma?

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH praca

Tarnowskie Góry
Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH

Siedziba główna

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ozimek
  2. Chorzów
  3. Częstochowa
  4. Gliwice
  5. Katowice
  6. Piekary Śląskie
  7. Ruda Śląska
  8. Tarnówskie Góry
  9. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH - oferty archiwalne

  • Inspektor nadzoru inwestorskiego - oferta konkursowa

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przygotowywanie planów rzeczowo - finansowych budowy, remontów dróg i obiektów mostowych;
      - nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych i robót remontowych;
      - zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: ;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie wyższe + staż pracy 4 lata lub wykształcenie średnie + staż pracy 6 lat; uprawnienia budowlane; zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik służby interwencyjnej

      - kierowanie i nadzór nad służbą interwencyjną;
      - przyjmowanie interwencji;
      - bieżąca kontrola dróg;
      Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.:

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Inne wymagania: znajomość przepisów z zakresu budownictwa dróg publicznych, prawa o ruchu drogowym, ustawy o pracownikach samorządowych, KPA, zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: ,

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat + dodatek funkcyjny
  • Robotnik wykwalifikowany

      wykonywanie robót utrzymaniowych na drogach powiatowych, udział w prowadzeniu "akcja zima",

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia na urządzenia drogowe,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Tarnowskich Górach