Instruktor narciarstwa i snowboardu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-11

Ogłoszenie na stanowisko Instruktor narciarstwa i snowboardu - Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce!  Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Stanowisko:Instruktor narciarstwa i snowboardu

Zakres obowiązków

  • zapewnienie najwyższej jakości usług szkoleniowych przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku
  • odpowiedni dobór poziomu szkolenia do umiejętności fizycznych
  • pomoc kursantom w doborze sprzętu
  • nadzór nad dziećmi oraz młodzieżą podczas szkoleń grupowych i przerw w czasie trwania zajęć
  • pomoc związana z funkcjonowaniem szkoły narciarskiej i snowboardowej, w tym:

    - udział w spotkaniach doszkalających

    - pomoc przy organizacji eventów (sportowych, rozrywkowych) w ośrodku

    - odpowiadanie na pytania pozostałych gości ośrodka

    - pomoc na stoku w razie wydarzeń niebezpiecznych

    - wykonywanie dodatkowych zadań wskazanych przez kierownika lub managera

Wymagania

  • uprawnienia instruktora SITN/PZN, SITS (preferowane) lub MENiS
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie instruktorskie - minimum 2 sezony zimowe
  • udział w kursie kontrolnym oraz standaryzującym - SnowLine w Szczyrku (po etapie rekrutacji)
  • umiejętność pracy w zespole, dobra energia - aktywność i zaangażowanie w rozwój i “życie” szkoły
  • wymagana biegłość w języku polskim mówionym i pisanym
  • wysoka kultura osobista oraz uśmiech na twarzy
  • bardzo dobry kontakt i komunikacja oraz umiejętność przekazania wiedzy osobom w każdym wieku
  • umiejętność pracy w niesprzyjającej pogodzie w środowisku górskim
  • znajomość terenu na jakim prowadzone są szkolenia
  • mile widziane doświadczenie pedagogiczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w przypadku instruktorów szkolących obcojęzycznych kursantów
  • niekaralność (po etapie rekrutacji wymagane jest zaświadczenie o niekaralności)
  • mile widziana znajomość dodatkowych języków - czeski, słowacki, rosyjski, niemiecki.

Oferujemy

  • Sezonowy SKIPASS we wszystkich ośrodkach zimowych TMR (m.in. Szczyrk, Jasná, Tatrzańska Łomnica)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach, serwisie, wypożyczalni)
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce
  • Zniżki do Tatralandii
Zawód:
Instruktor
Miejsce pracy:
Szczyrk
Forma zatrudnienia:
praca sezonowa
Oferta dodana w dniu:
28-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
11-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

JUNIOR TRAINER (MŁODSZY TRENER)

Zawód: instruktor Rodzaj: umowa o pracę
Kontakt przez PUP
od 7666 zł
UoP brutto/mies.
Katowice
19-01-2021
od 7666 zł

SPECJALISTA ODNOWY BIOLOGICZNEJ

od 2800 zł
Katowice
14-01-2021