Młodsza księgowa

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.02.2022
Stara Mydlarnia Sp. z o. o. s. k.

Księgowy

Umowa o pracę

Stara Mydlarnia Producent Kosmetyków Naturalnych
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białe Błota k./ Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

• Weryfikacja dokumentów źródłowych
• Księgowanie faktur kosztowych
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
księgowych w organizacji firmy
• Wprowadzenie/ księgowanie wyciągów bankowych
• Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

Oczekiwania:

• Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku
młodszej księgowej
• Odpowiedzialność, staranność i zaangażowanie w
wykonywane obowiązki
• Umiejętność dobrej organizacji pracy
• Znajomość programów MS Excel, w stopniu bardzo dobrym
• warunek konieczny - znajomość programu Subiekt lub
Rewizor GT
• Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

• Pracę w nowocześnie zorganizowanej firmie o
ugruntowanej pozycji lidera w branży kosmetyków
naturalnych
• Stabilne zatrudnienie
• Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
• Możliwość rozwoju umiejętności z dziedziny księgowości
Miejsce pracy
  • Białe Błota pow. bydgoski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)