Technolog - Programista Lasera

ABCZER

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
- programowanie maszyn CNC (laser, prasa krawedziowa)
- opracowanie zleceń od strony technologicznej oraz zleceń na produkcję
- wsparcie techniczne działu produkji
- nadzór nad jakością wyrobu

Wymagania

- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera / Systemu Windows oraz arkusza kalkulacyjnego
- biegła umiejętność obsługi programów ( AutoCad, Inventor itp. )
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- praca w firmie, która dynamicznie się rozwija
Miejsce pracy
  • Morąg pow. ostródzki, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.