Konsultant ds. obsługi cudzoziemców

Adkins Sp. z o.o. Sp. k.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Adkins Sp. z o.o. sp. k. należy do Grupy Adkins, eksperta w doradztwie imigracyjnych oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców z blisko 25-letnim doświadczeniem. Zawsze szukamy optymalnych rozwiązań stosując zasadę uczciwości wobec Klientów i Pracowników. Naszymi Klientami są zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Zawsze stawiamy na jakość i efektywność, która oparta jest na wiedzy i doświadczeniu.

Opis stanowiska

- przygotowaniu wniosków oraz listy niezbędnych dokumentów,
- kompletowaniu dokumentów,
- monitorowaniu postępowań administracyjnych ze
szczególnym uwzględnieniem terminów,
- odbiór decyzji, postanowień, kart pobytu oraz korespondencji,
- przeprowadzanie weryfikacji spraw pod kątem wyboru -
odpowiedniej procedury legalizacyjnej,
- stałym kontakt z klientem i organami administracji,
- realizacji innych zadań niezbędnych do realizacji sprawy.

Wymagania

- praktyczna wiedza w zakresie znajomości procedur
legalizacyjnych (praca / pobyt),
- minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu wielu spraw,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS
Office,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymania relacji z
klientami.

Oferujemy

stabilną pracę,
praktyczne szkolenia w odniesieniu do konkretnych postępowań i możliwości zastosowania indywidualnych rozwiązań,
atrakcyjne wynagrodzenie dla osób samodzielnych, posiadających ugruntowaną wiedzę,
wsparcie zespołu i dobrą atmosferę pracy,
możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
pogłębienie doświadczenia we wszystkich aspektach związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców.

Realizując obowiązek informacyjny dotyczący ochrony danych osobowych wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Administratorem twoich danych osobowych jest Adkins Sp. z o.o. Sp. k. ul. Bellottiego 5/2, 01-022 Warszawa,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. CV prosimy przesyłać za pomocą na adres e-mail @
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)