Twoje wsparcie w rekrutacji

Poszukiwany kasjer! Umowa zlecenie, 16 zł brutto/h

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-11

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

  • Sprawna obsługa klientów na stanowiskach kasowych
  • Prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Wymagania:

  • Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z Klientem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Praca według grafiku (elastyczne godziny pracy)
  • Stawka 16 zł brutto/h
  • Opieka i pomoc konsultanta
  • Umowa zlecenie
  • Benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
Zawód:
Kasjer
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Oferta dodana w dniu:
2019-11-27
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-11
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPRZEDAWCA

Zawód: kasjer Rodzaj: umowa na okres próbny
Powszechna Spółdzielnia Spożywców "ZGODA" w Zgierzu
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Zgierz
2019-11-19
od 2250 zł

KASJER SPRZEDAWCA

Dino Polska S.A.
od 2350 zł
Pabianice