Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Elektromonter ze znajomością niemieckiego - Holandia

  • Holandia zagranica
  • 17 200-18 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przedsiębiorstwo branży elektrycznej realizujące duże projekty na obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych czy też stoczniowych poszukuje na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter

Wynagrodzenie: 4000 euro/miesiąc

Miejsce pracy: Holandia

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 728 352 297 bądź przesłanie CV na adres e-mail eksport@elektrimont.pl. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „HOLANDIA” – oddzwonię!

Zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych,
  • Montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,
  • Wykonywanie prac przyłączeniowych.

Wymagania

  • Uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe,
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • Motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Dodatki za znajomość niemieckiego lub angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty,
  • Możliwość uzyskania szkoleń językowych opłaconych przez pracodawcę,
  • Wynagrodzenie, stawki oraz wszystkie dodatki na holenderskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe),
  • Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, jedno osobowych, opłacane przez pracodawcę,
  • Dowóz do pracy samochodami służbowymi,
  • Wsparcie językowe na budowie od naszych kierowników budów,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca,
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku,
  • Praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia – standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,
  • Płatny urlop holenderski oraz 13staka holenderska w zależności od stażu pracy,
  • Zapewniamy certyfikaty VCA oraz pomoc z uzyskaniem numeru podatkowego w Holenderskim Urzędzie Skarbowym.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICHAŁ BAJOREK FIRMA ZABŁOCKI 32-060 Cholerzyn,Cholerzyn, NIP:6761015774. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana