Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
SalesHR

Monter Rusztowań i Konstrukcji stalowych

  • Niemcy zagranica

Montażysta obrazu lub dźwięku

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest polska firma budowlana istniejąca na rynku kilkadziesiąt lat, realizująca projekty budowlane na terenie min. Niemiec od ponad 20 lat.

Niemcy

Zakres obowiązków

W przypadku tego stanowiska, szukamy osób z doświadczeniem w pracy na wysokościach.

  • montaż i demontaż rusztowań (praca na wysokości 20-30 metrów) na obiektach przemysłowych
  • współpraca z kierownikiem budowy i brygadzistą

Brygady składają się tylko z Polaków, średnio 6-8 osób w brygadzie.
Gwarantowane 8 godzin pracy, możliwa praca po 10godzin, w sobotę dla chętnych - 6 godzin

Wymagania

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • bardzo mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • brak nałogów uniemożliwiających pracę
  • gotowość do pracy na wysokości do 80 m (zagwarantowane bezpieczeństwo w postaci odpowiedniej asekuracji oraz systemów bezpieczeństwa)
  • gotowość do pracy na terenie Niemiec (zjazd do Polski co 4 lub co 6 tygodni)

Oferujemy

  • polską umowę o pracę z odprowadzanymi składkami z oddelegowaniem do pracy w Niemczech
  • wynagrodzenie na rękę - 11euro na start za godzinę, średnio pracownicy w miesiącu wypracowują 200-220h, wynagrodzenie średnio po przeliczeniu - około 11 000 PLN na rękę / 15 000 PLN brutto
  • zatrudnienie jest bezpośrednio przez pracodawcę, nie agencję
  • mieszkanie na koszt pracodawcy (pokoje 2 osobowe) z internetem, maksymalnie 4-6 osób w mieszkaniu (sami Polacy)
  • niemiecki, comiesięczny dodatek KinderGeld (dodatek dla osób które mają dzieci, odpowiednik 500+ ) wysokość dodatku : 1000zł na pierwsze i drugie dziecko, na kolejne więcej. Dodatek można łączyć z polskim 500+
  • przejazd do Niemiec z Krakowa (autokar lub bus) opłacony przez pracodawcę
  • coroczne zwroty z podatków z Niemczech
  • urlopy według prawa niemieckiego (30 dni w roku) - dla osób które nie wykorzystują urlopu, wypłacany jest ekiwalent
  • brak pracy w niedzielę, sobota dla chętnych.
  • zapewniona odzież robocza
  • dodatkowe indywidualne ubezpieczenie z wysokimi kwotami
  • możliwość wyjazdu większą grupą (np. koledzy)
  • stała, gwarantowana współpraca z firmą o bardzo dobrej renomie istniejącej ponad 30 lat na rynku
  • szybki proces rekrutacyjny (1 rozmowa w Krakowie oraz decyzja w ciągu maksymalnie 2 dni)
  • praca od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV - lub jeśli CV brak, prośba o kontakt pod nr telefonu

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.