SalesHR

Manager Zarządzający Dywizją sprzedaży rynku tradycyjnego (akcesoria samochodowe)

  • Kraków, małopolskie
  • 20 000-23 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jeden z globalnych producentów akcesoriów samochodowych, sprzedający swoje wyroby min w sklepach detalicznych.

Szukamy osoby na stanowisko

- praca zdalna 100%-

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem kilku handlowców na terenie Polski
  • odpowiedzialność za wynik sprzedaży
  • angażowanie się w sprzedaż do kluczowych klientów, pomoc handlowcom w tym obszarze
  • wprowadzanie innowacji, wpływającej na sprzedaż
  • realizacja strategii uzgodnionej z zarządem w Europie Zachodniej
  • uczestnictwo w strategicznych decyzjach zarządu firmy razem z podobnymi osobami z innych krajów
  • motywowanie zespołu
  • proaktywność, samodzielność, przedsiębiorczość

Wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku zarządzającym sprzedażą krajową w rynku tradycyjnym (sklepy detaliczne, niewielkie sieci) : bardzo mile widziany sektor około-automotive lub FMCG, doświadczenie poparte wynikami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, umożliwiająca swobodną komunikację z przełożonym - warunek konieczny
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne, sprzedażowe
  • skupienie się na terminach, realizacjach celu, z jednoczesnym motywowaniem kilkuosobowego zespołu handlowców w rozproszeniu
  • bardzo dobra umiejętność budowania relacji z klientami, poczucie humoru, otwartość, profesjonalizm
  • znajomość systemów Office, CRM, prawo jazdy

Oferujemy

  • podstawę rzędu 20 000 - 23 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • roczne, bardzo atrakcyjne premie od sprzedaży
  • pracę w pełni zdalną, z dowolnego miejsca w Polsce (raz na 3-4 miesiące wizyta w centrali firmy w Europie)
  • samochód służbowy klasy premium (BMW/Audi)
  • wszystkie inne niezbędne narzędzia pracy
  • stabilną możliwość rozwoju w firmie o przychodach powyżej 1.5mld PLN rocznie
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)