SalesHR

Export Manager na region DACH (FMCG & Pharma)

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest nowo powstająca fabryka z branży FMCG, ulokowana w okolicach Krakowa.

Szukamy osób na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów - klienci na terenie całej Europy związani z branżą FMCG np. suplementy diety /Farmaceutyczną
  • Ustalanie oraz negocjacja warunków umów handlowych
  • Regularne spotkania z kluczowymi klientami (rynek polski i rynki zagraniczne) z nastawieniem szczególnym na rynek DACH i Niemcy
  • Identyfikacja nowych kanałów sprzedaży
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze swoich odpowiedzialności
  • Budowa atrakcyjnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej (rynki niemieckie) najlepiej w branży farmaceutycznej / fmcg
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (C1) oraz języka niemieckiego (C1)
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientem strategicznym
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe : do 15 000 + VAT, ale nie zamykamy się na wyższe oczekiwania
  • dodatkowe comiesięczne prowizje (podstawa x2, x3)
  • innowacyjny produkt po raz pierwszy produkowany w Polsce, który już ma odbiorców na bliskim wschodzie i Europie
  • dostęp do zapytań które spływają ze strony WWW (leady) z całej Europy
  • samochód służbowy
  • pracę zdalną z przyjazdami pod Kraków, okres wdrożenia i poznania firmy - na miejscu
  • dużą samodzielność
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)