Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
SalesHR

Przedstawiciel Handlowy HoReCa (produkty świeże)

  • Gdańsk, pomorskie
  • 6 500-7 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jedna z firm dystrybucyjno-importowych produktów świeżych, tworząca swój dział sprzedaży.

Szukamy osoby na stanowisko

Gdańsk, Gdynia

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów (hotele, restauracje) w kanale HoReCa na terenie Trójmiasta - produkty świeże (owoce/warzywa) i aktywna sprzedaż
  • realizacja celów sprzedażowych
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w kanale HoReCa, sprzedającego produkty świeże (owoce/warzywa/mięso/etc)
  • bardzo dobre relacje i znajomość lokalnego rynku HoReCa
  • samodzielność, proaktywność, pozytywne nastawienie
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe : 6500 - 7000 PLN brutto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miesięczne prowizje uzależnione od sprzedaży ( średnio kilka tys. PLN)
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • laptop, telefon
  • benefity: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, paczki świąteczne
  • samodzielne odpowiedzialne stanowisko i szybką decyzyjność w firmie
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.