Serwis Personalny Poland

Przedstawiciel handlowy - Leśniewo

  • Leśniewo, pomorskie pow. pucki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Serwis Personalny Poland  jest Agencją Pracy (nr 29215), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w sprzedaży (w branży budowlanej) oraz praca z ludźmi nie jest Ci obca to mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w mieście Leśniewo!

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przeprowadzanie rozmów handlowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych i kompleksowa obsługa klientów w salonie oraz w terenie
  • Analiza rynku polegająca na proponowaniu wdrażania innowacyjnych rozwiązań montażowych oraz budowlanych
  • Negocjacje warunków podczas zawieranych transakcji, przygotowanie umów

Wymagania

  • Umiejętności twarde:
  • Doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w braży budowlanej)
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość rynku stolarki otworowej

  • Umiejętności miękkie:
  • Komunikatywność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • Wynagrodzenie od 7500 do 20000 zł brutto miesięcznie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do komunikacji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)