Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. transportu

Umowa o pracę

Spedytor

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Zakres obowiązków

Obowiązki:

  • Planowanie i organizacja operacji transportowych firmy.
  • Zarządzanie flotą pojazdów oraz monitorowanie ich efektywności.
  • Negocjowanie umów z dostawcami i przewoźnikami.
  • Optymalizacja kosztów transportu i dbałość o efektywność procesów.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z transportem.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów i norm związanych z transportem.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz organizacji pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji.
  • Bardzo dobry język angielski
  • Znajomość obsługi programów do zarządzania flotą będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

  • Szanowni Państwo,
    Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR SIGMA, z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Traugutta 10, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv) w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników, w tym ujawniane tych danych potencjalnym pracodawcom.
    Wiem, że:

    administratorem moich danych osobowych jest HR SIGMA z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Traugutta 10, podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów,
    celem przetwarzania jest prowadzenie – przez administratora, jako agencję pracy tymczasowej i agencję pośrednictwa pracy – bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników dla pracodawców i pracodawców użytkowników, a także przesyłanie korespondencji,
    moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: potencjalnym pracodawcom, upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym,
    dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody,
    mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie,  żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału

    w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udział w rekrutacji.

    Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji.