Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.03.2024

Doradca klienta Nationale Nederlanden

  • Katowice, śląskie
  • 4 000-20 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Przedstawiciel handlowy

Kontrakt b2b

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

W sercu malowniczego województwa małopolskiego, w miejscowości Wadowice, znajduje się nasza siedziba - Cezary Kotliński. Jesteśmy firmą, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do świadczenia usług w dziedzinie doradztwa ubezpieczeniowego. Nasza działalność opiera się na głębokiej wiedzy i kompetencjach, które zdobywaliśmy przez lata, co pozwala nam oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że ubezpieczenie to nie tylko produkt, ale przede wszystkim obietnica bezpieczeństwa i spokoju ducha. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli, że mogą na nas polegać. Nasze doradztwo jest zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, co sprawia, że każde rozwiązanie jest tak unikalne, jak sytuacja, w której się znajdujemy. Chociaż nie możemy podzielić się naszą historią ani misją, to nasze codzienne działania mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy, a nasze zaangażowanie w rozwój i doskonalenie naszych umiejętności nigdy nie słabnie. W Cezary Kotliński wierzymy, że zaufanie, które budujemy z naszymi klientami, jest najcenniejszym atutem, który posiadamy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Poznajmy się i razem znajdźmy najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji.

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych

  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

  • Skuteczne oferowanie Klientom naszych rozwiązań

  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój

  • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B

  • Etyczne i uczciwe podejście do Klienta

Oferujemy

  • WIĘCEJ na Twoim koncie - Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i jest równie wysoka, co Twoje zaangażowanie. Za Twoją pracę po prostu płacimy bardzo dobrze. Przez pierwsze 2 lata zapewnimy Ci specjale warunki „na start” oferując Ci stałe wynagrodzenie oraz prowizję zależną od sprzedaży.

  • WIĘCEJ praktycznej wiedzy – Nauczymy się wszystkiego o ubezpieczeniach, co będzie Ci potrzebne. Twój Menadżer zatroszczy się o Ciebie w procesie wdrożenia do pracy. Zależy nam na Twoim sukcesie zawodowym.

  • WIĘCEJ możliwości – my je stwarzamy, a Ty wybierasz swoją ścieżkę. Możesz być Doradcą ale możesz też zbudować Twój własny zespół sprzedażowy i awansować na Menadżera.

  • WIĘCEJ niż zespół – oprócz dobrych relacji, wparcia, otwartości i pomocy doświadczonych koleżanek i kolegów będziesz częścią firmy będącej liderem w sprzedaży ubezpieczeń na życie.

  • WIĘCEJ motywacji - programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami – wystarczy się zaangażować i będziesz miał szasnę zwiedzić z nami świat!

  • WIĘCEJ z życia - zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót!

  • WIĘCEJ wygody - stawiamy na elastyczność i otwarte podejście do współpracy. Pracujesz skąd chcesz i jak chcesz! Mamy do tego niezbędne procesy i narzędzia, które wesprą Cię w kontaktach z Klientami.

  • WIĘCEJ dodatkowych korzyści – karta „Multisport”, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne i szkoleniowe.

  • Administratorem danych osobowych jest Cezary Kotlinski 34-100 Wadowice Groble 7, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cezary Kotlinski 34-100 Wadowice Groble 7, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.