Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.03.2024
SPACE GLOBAL Mariusz Barwiński

Operator żurawia wieżowego

  • Katowice, śląskie
  • 40-44 zł netto / godz. Kontrakt B2B
  • 36-39 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Operator maszyn budowlanych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Firma Space Global Mariusz Barwiński powstała w kwietniu 2015 roku. Swoim klientom zapewnia fachowe i profesjonalne usługi budowlane. Posiadając wykwalifikowaną kadrę pracowników, jesteśmy w stanie sprostać życzeniom wymagających klientów. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

  • Wynajem żurawia z obsługą operatorską
  • Obsługa operatorska żuraw

Zakres obowiązków

  • Obsługa żurawi wieżowych różnych typów (Liebherr, Potain, Peiner, Terex, Jaso)
  • Praca zgodna z przepisami (pilnowanie BHP)
  • Współpraca z podwykonawcami oraz kierownictwem budowy

Wymagania

  • Punktualność
  • Minimum rok doświadczenia
  • Możliwość zatrudnienia operatora po kursie (doszkolenie pod okiem doświadczonego operatora a później możliwość samodzielnej pracy)

Oferujemy

  • Zarobki uzależnione od doświadczenia operatora
  • Zarobki uzależnione od umowy B2B lub umowa o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest:
    SPACE GLOBAL Mariusz Barwiński, 40-019 Katowice, ul. Krasińskiego 29/9, NIP: 6443433008
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:SPACE GLOBAL Mariusz Barwiński, 40-019 Katowice, ul. Krasińskiego 29/9, NIP: 6443433008zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.