Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.03.2024
SABNER

Programista maszyn CNC

  • Śląskie
  • 5 000-12 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

SABNER to nowoczesna, doskonale zorganizowana firma zajmująca się produkcją seryjną precyzyjnych komponentów metalowych na maszynach CNC. Wytwarzane przez nas części znajdują zastosowanie w elektronice, medycynie, lotnictwie, motoryzacji i wielu innych gałęziach przemysłu. Nasza siedziba mieści się w Międzyrzeczu Górnym koło Bielska-Białej. Działamy na rynku nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat, systematycznie rozwijając swój potencjał i możliwości w branży obróbki precyzyjnej.

Nowoczesna firma z okolic Bielska-Białej, produkująca precyzyjne komponenty metalowe dla potrzeb elektroniki, medycyny, lotnictwa i innych branż przemysłu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Międzyrzecze Górne koło Bielska-Białej

Zakres obowiązków

  • programowanie maszyn CNC z wykorzystaniem oprogramowania typu CAD/CAM
  • ustawianie i uzbrajanie maszyn CNC
  • opracowywanie technologii obróbki dla nowych projektów
  • dobór narzędzi do procesu
  • testowanie i wdrażanie nowych technologii oraz narzędzi
  • optymalizacja istniejących procesów technologicznych

Wymagania

  • chęć samorozwoju i motywacja do samodzielnej pracy nad poszerzaniem własnych kompetencji
  • umiejętność sprawnego przyswajania nowej wiedzy
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania ze zrozumieniem)
  • zdolności manualne (obsługa narzędzi ręcznych, majsterkowanie itp)
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz improwizacji
  • wyobraźnia przestrzenna
  • dokładność, pedantyczność
  • pracowitość, sumienność

Kompetencje dodatkowe mile widziane:

  • umiejętność sprawnej obsługi oprogramowania inżynierskiego typu CAD/CAM (SolidWorks, ESPRIT itp.)
  • znajomość kodu ISO do programowania obrabiarek (G kod)
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie swobodnej rozmowy)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w zespole młodych, zdolnych i kreatywnych ludzi
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w nowoczesnej branży przemysłu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • prywatny pakiet zdrowotny
  • Administratorem danych osobowych jest SABNER Sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne 824, NIP: 9372748484. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SABNER Sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne 824, NIP: 9372748484 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.