Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.03.2024
WhitePress

Specjalista ds. HR (rekrutacje, szkolenia)

  • Śląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

WhitePress® to ludzie, którzy działają z misją i pasją w digital marketingu. Wspólnie tworzymy i rozwijamy platformę, która opiera się na obszarach takich jak: publikacja artykułów, influencer marketing, copywriting i infografiki, efektywna promocja treści, analityka i raportowanie.

Nasze usługi skierowane są do "świadomych" klientów oraz do agencji interaktywnych, agencji SEO, domów mediowych i firm działających w branży e-PR. Współpracę zarówno z Pracownikami jak i Klientami realizujemy w oparciu o szacunek i jasne zasady.

Główna siedziba WhitePress® znajduje się w Bielsku-Białej i to tutaj zaczynaliśmy jako start-up. Obecnie stawiamy na rozwój naszych Pracowników, aby móc rozwijać również nasz produkt. Dzięki temu po 10 latach nasz zespół tworzy prawie 200 zaufanych osób na całym świecie. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end na rynkach zagranicznych;

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne (branża digital marketing);

  • Analiza potrzeb firmy dotyczące zatrudnienia;

  • Budowanie bazy kandydatów;

  • Kreatywność i poszukiwanie nowych metod dotarcia do kandydatów;

  • Działania związane z wdrożeniem nowych pracowników oraz ich rozwojem zawodowym;

  • Bieżące śledzenie rynku pracy lokalnego, krajowego i międzynarodowego;

  • Kreatywne podejście do marketingu pracowniczego;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy własnej.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacjach zagranicznych;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2;

  • Bieżąca wiedza z zakresu technik rekrutacyjnych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz kreatywność;

  • Znajomość oprogramowania środowiska Google Workspace;

  • Mile widziane doświadczenie w dziale HR.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 5500 - 8000 zł brutto na umowę o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie (w roku 2023 zatrudniliśmy ponad 70 osób);

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Bielska - Białej;

  • Bezpłatny parking;

  • Pracę w środowisku międzynarodowym;

  • Pracę w nowoczesnym środowisku Google Workspace;

  • Work-life balance, szanujemy Twój czas wolny;

  • Możliwość budowania marki osobistej, udziału w webinarach, wydarzeniach zewnętrznych;

  • Dużą dawkę wiedzy i udział w konferencjach branżowych;

  • Codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa;

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport, własny budżet na rozwój);

  • Imprezy integracyjne, #jogaoffice, Kino Kobiet, biegi przełajowe.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.