Zatrudnie główną księgową

Max Plus
  • Kalisz, wielkopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko Główna Księgowa.

Zakres obowiązków:
1. Obsługa firm na pełnej księgowości oraz JDG zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości.
2. Księgowanie dokumentów i ich weryfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami.
3. Sporządzanie wszelkich deklaracji rozliczeniowych, JPK oraz sporządzanie sprawozdań finansowych, sprawozdań do GUS.
4. Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego.
5. Współpraca z organami i instytucjami zewnętrznymi, m.in. US,

Wymagania

1. znajomość PEŁNEJ księgowości i księgowości uproszczonej ( znajomość programów INSERT),
2. min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
3. umiejętność pracy w zespole
4. rzetelność, sumienność, komunikatywność, operatywność i terminowość
5. znajomość przepisów podatkowych, w szczególności VAT, CIT i PIT
6. mile widziane wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość/finanse, certyfikat księgowego,
7. chęć rozwoju.

Oferujemy

1. elastyczne godziny pracy
2. możliwość rozwoju
3. pracę w miłym zespole
4. wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

Miejsce pracy: Kalisz

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)