Asystent / Asystentka projektanta konstrukcji

PRIMCAD Projekty Kosztorysy Nadzory budowlane
  • Pasłęk, warmińsko-mazurskie pow. elbląski

Inżynier

Umowa o pracę

Praca zdalna

Informacje ogólne:
• Siedziba firmy: ul. 3 Maja 9, 14-400 Pasłęk
• Dopuszczalne formy zatrudnienia:
o Umowa o pracę.
o Kontrakt b2b.
o Umowa o staż/praktyki.
• Funkcja: asystent.
• Pełny etat 1/1, pół etatu 1/2.
• Praca stacjonarna lub hybrydowa – częściowo zdalna.

Zakres obowiązków
• Współpraca z głównym projektantem w przygotowywaniu projektów technicznych (PT) branży architektonicznej oraz konstrukcyjnej. Dodatkowo w razie potrzeby umiejętność sporządzania projektów zagospodarowania terenu (PZT), projektów architektoniczno-budowlanych (PAB).
• Przygotowywanie rysunków schematów konstrukcyjnych oraz rysunków wykonawczych konstrukcji murowych, żelbetowych, drewnianych i stalowych.
• Pomoc w analizie i ocenie danych dotyczących projektu.
• Wykonywanie pomiarów i dokumentacji istniejących obiektów budowlanych.
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej części opisowej i rysunkowej projektu technicznego konstrukcji (PT).
• Współpraca z specjalistami, takimi jak architekt, instalator sanitarny, instalator elektryczny, rzeczoznawcy, technolodzy w celu zapewnienia integralności projektu.
• Razem z głównym projektantem przygotowywanie dokumentacji formalnej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, takiej jak wnioski, uzgodnienia, oświadczenia, deklaracje, zestawienia i inne dokumenty wymagane przez odpowiednie organy administracyjne, gestorów mediów, instytucje oraz firmy powiązane z branżą budowlaną.
• Weryfikacja zgodności projektu z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.
• Uczestnictwo w spotkaniach projektowych i prezentacjach, udzielanie wsparcia technicznego i asysty głównemu projektantowi. Monitorowanie postępu prac.
• Utrzymywanie porządku i dokładności w dokumentacji projektowej i innych materiałach związanych z projektem.
• Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z osobami zaangażowanymi w bieżący projekt.

Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe – Inżynier budownictwa lub końcówka studiów. Alternatywnie wykazanie umiejętności i doświadczenia w branży konstrukcyjnej.
• Doświadczenie min. 1 rok w branży. Przedstawienie projektu budowlanego przy którym brało się czynny udział.
• Biegła znajomość programów Word, AutoCAD lub ZWCAD.
• Umiejętność odbioru prac konstrukcyjnych w terenie na budowie. Sprawdzenie poprawności wykonania zgodnie z projektem.
• Umiejętność lub chęć zdobycia umiejętności sporządzania kosztorysów inwestorskich branży architektoniczno-konstrukcyjnej.
• Znajomość prawa budowlanego oraz warunków technicznych.
• Samodzielność. Umiejętność pracy w zespole. Współpraca w realizacji zadań. Komunikatywność. Umiejętność analitycznego myślenia.
• Znajomość lub chęć rozwoju umiejętności posługiwania się programami takimi jak: nakładka BestCAD, RM-WIN 2D i 3D, ABC Płyta, FD-WIN, SPECBUD, NORMA EXPERT, PAMIR.

Oferujemy
• Wynagrodzenie w zależności od umiejętności: 4000-8000 brutto.
• Zdobycie doświadczenia i możliwość uzyskania uprawnień.
• Ciekawa praca w młodym zespole korzystającym z nowinek technologicznych.
• Możliwość realizacji projektów o różnej skali.
• Benefity: dofinansowanie kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie, system premiowy, kawa/herbata, parking dla pracowników.

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk aplikowania, znajdujący się na dole ogłoszenia.
Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

mgr inż. Andrzej Kozłowski
Działalność naszej firmy została zapoczątkowana w 2018 roku przez mgr inż. Andrzeja Kozłowskiego uprawnionego projektanta i kierownika robót bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie konstrukcji oraz architektury. Kierowanie robotami budowlanymi budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, handlowo-usługowych, użyteczności publicznej oraz produkcyjno-magazynowych w połączeniu z projektowaniem oraz wiedzą zdobytą jako absolwent PWSZ w Elblągu, University of Castilla–La Mancha w Hiszpanii oraz Politechniki Gdańskiej przełożyło się na doświadczenie wykorzystywane przy dotychczasowych realizacjach.

Młody kreatywny zespół uprawnionych projektantów wykorzystujący współczesne metody tworzenia dokumentacji budowlanej wymaganej do pozwolenia na budowę oraz dokumentacji wykonawczych niezbędnych przy realizacji robót budowlanych. Biuro posiada grono współpracujących projektantów branżowych, rzeczoznawców oraz doradców technicznych. Realizujemy również prowadzenie robót budowlanych jako kierownik budowy lub inspektor nadzoru inwestorskiego.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)