Asystent / Asystentka projektanta - architekt

PRIMCAD Projekty Kosztorysy Nadzory budowlane
  • Pasłęk, warmińsko-mazurskie pow. elbląski

Inżynier

Umowa o pracę

Praca zdalna

Informacje ogólne:
• Siedziba firmy: ul. 3 Maja 9, 14-400 Pasłęk
• Dopuszczalne formy zatrudnienia:
o Umowa o pracę.
o Kontrakt b2b.
o Umowa o staż/praktyki.
• Funkcja: specjalista / młodszy specjalista.
• Pełen etat, część etatu.
• Praca stacjonarna lub hybrydowa – częściowo zdalna.

Zakres obowiązków
• Współpraca z głównym projektantem w przygotowywaniu projektów zagospodarowania terenu (PZT) i projektów architektoniczno-budowlanych (PAB).
• Przygotowywanie i opracowywanie szkiców, rysunków, modeli i wizualizacji projektów.
• Analiza lokalnych przepisów urbanistycznych i przepisów budowlanych w celu zapewnienia zgodności projektu z wymogami prawnymi miejscowego planu zagospodarowania terenu, warunki zabudowy i lokalizacje celu publicznego.
• Weryfikacja zgodności projektu z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi.
• Razem z głównym projektantem przygotowywanie dokumentacji formalnej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, takiej jak wnioski, uzgodnienia, oświadczenia, deklaracje, zestawienia i inne dokumenty wymagane przez odpowiednie organy administracyjne, gestorów mediów, instytucje oraz firmy powiązane z branżą budowlaną.
• Współpraca z specjalistami, takimi jak konstruktor, instalator sanitarny, instalator elektryczny, rzeczoznawcy, technolodzy w celu zapewnienia integralności projektu.
• Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat obowiązujących przepisów budowlanych, norm i standardów, aby zapewnić zgodność projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę.
• Uczestnictwo w spotkaniach projektowych i prezentacjach, udzielanie wsparcia technicznego i asysty głównemu projektantowi. Monitorowanie postępu prac.
• Utrzymywanie porządku i dokładności w dokumentacji projektowej i innych materiałach związanych z projektem.
• Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z osobami zaangażowanymi w bieżący projekt.

Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe – Architektura lub końcówka studiów. Alternatywnie wykazanie umiejętności i doświadczenia w branży architektonicznej.
• Doświadczenie min. 1 rok w branży. Przedstawienie projektu budowlanego przy którym brało się czynny udział.
• Znajomość prawa budowlanego oraz warunków technicznych.
• Samodzielność. Umiejętność pracy w zespole. Współpraca w realizacji zadań. Komunikatywność. Umiejętność analitycznego myślenia.
• Biegła znajomość programów Word, AutoCAD lub ZWCAD.
• Znajomość wybranego programu do wizualizacji 3D. Lub chęć opanowania nowego programu.

Oferujemy
• Wynagrodzenie w zależności od umiejętności: 4000-8000 brutto.
• Zdobycie doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i możliwość uzyskania uprawnień.
• Ciekawa praca w młodym zespole korzystającym z nowinek technologicznych.
• Możliwość realizacji projektów o różnej skali.
• Benefity: dofinansowanie kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie, system premiowy, kawa/herbata, parking dla pracowników.

Zapraszamy do składania CV na e-mail: @
Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

mgr inż. Andrzej Kozłowski
Działalność naszej firmy została zapoczątkowana w 2018 roku przez mgr inż. Andrzeja Kozłowskiego uprawnionego projektanta i kierownika robót bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie konstrukcji oraz architektury. Kierowanie robotami budowlanymi budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, handlowo-usługowych, użyteczności publicznej oraz produkcyjno-magazynowych w połączeniu z projektowaniem oraz wiedzą zdobytą jako absolwent PWSZ w Elblągu, University of Castilla–La Mancha w Hiszpanii oraz Politechniki Gdańskiej przełożyło się na doświadczenie wykorzystywane przy dotychczasowych realizacjach.

Młody kreatywny zespół uprawnionych projektantów wykorzystujący współczesne metody tworzenia dokumentacji budowlanej wymaganej do pozwolenia na budowę oraz dokumentacji wykonawczych niezbędnych przy realizacji robót budowlanych. Biuro posiada grono współpracujących projektantów branżowych, rzeczoznawców oraz doradców technicznych. Realizujemy również prowadzenie robót budowlanych jako kierownik budowy lub inspektor nadzoru inwestorskiego.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)