Księgowa

Biuro Rachunkowe AJ Finance
  • Czernica, dolnośląskie pow. jeleniogórski

Księgowy

Umowa o pracę

Stanowisko:
ksiegowa
Lokalizacja:
55-003 Nadolice Małe, ul. Wrocławska 43/ lok. 1
Opis stanowiska podany przez pracodawcę:
Od Kandydatów oczekujemy:
• znajomość programu Insert
• dobrej znajomości przepisów księgowych
• znajomość specyfiki pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy :
• zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do aplikowania bezpośrednio poprzez Portal lub poprzez przesłanie CV na adres: @
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy, podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)