Specjalista Analityk w Laboratorium Chemicznym

Biofaktor Sp zoo
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Biofaktor Sp. z o. o. to firma o 20 letnim doświadczeniu w przemyśle farmaceutycznym. Nasza firma produkuje leki dla zwierząt, suplementy diety oraz wyroby medyczne dla ludzi.
Produkujemy formy sypkie (proszki, granulaty), tabletki, kapsułki, globulki, czopki. W związku z dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego oddziału produkcyjnego poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy na stanowisko:

Specjalista analityk
w Laboratorium Chemicznym

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski ul. Podmiejska 15 c

Główne obowiązki:
- wykonywanie analiz fizykochemicznych
- opracowywanie, walidacja i transfer metod analitycznych
- opracowywanie i raportowanie wyników analiz
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości, udział w przygotowaniu procedur badawczych i instrukcji w swoim obszarze działania oraz udział we wdrażaniu nowych metodyk badawczych

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub farmaceutycznym
- minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium analitycznym
- mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym
- bardzo dobra znajomość metod analizy klasycznej i instrumentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem technik chromatograficznych (HPLC) oraz oprogramowania do obsługi aparatury
- wiedza i doświadczenie w zakresie wymagań systemu GMP/GLP oraz prawa farmaceutycznego
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych
- dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
- ciekawe wyzwania zawodowe

W celu przesłania zgłoszenia, niezbędne jest wyrażenie zgody o prezentowanej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych formularzem oraz podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w tym w załączonym CV, przez Biofaktor Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach (96-100) przy ul. Czystej 4 w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Jeśli chce Pan/Pani, aby złożone dokumenty aplikacyjne zostały uwzględnione w przyszłych rekrutacjach, proszę o dodanie również poniższej klauzuli.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych formularzem oraz podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w tym w załączonym CV, przez Biofaktor Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach (96-100) przy ul. Czystej 4 w celu udziału w dalszych procesach rekrutacyjnych.
Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że:
1. Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest Biofaktor Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach (96-100) przy ul. Czystej 4
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz – w przypadku wyrażenia na to zgody- dalszych procesach rekrutacyjnych.
3. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody – również dalszych procesach rekrutacyjnych). Dane w zakresie imion i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), informacji o wykształceniu i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia są przetwarzane na podstawie przepisów Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (RODO)). Przetwarzanie pozostałych danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), której wyrażenie również jest dobrowolne. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
4. Mam prawo do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 1 roku. Moje dane osobowe będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych w celach określonych w powyższej deklaracji zgody.
6. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Brak powyższej zgody uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.
8. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)