Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja wydzielonych części projektów w zakresie montażu elektrycznego
  • Rozwiązywanie problemów w zakresie montażu elektrycznego
  • Odpowiedzialność za samodzielną realizację zadań w projekcie
  • Umiejętność samodzielnego złożenia instalacji oraz odpowiedzialność za przyznany obszar
  • zadań
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu projektowego

Wymagania

  • Wykształcenie: kierunkowe elektryczne (ZSZ/Technikum)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SE
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport)
  • Dofinansowanie wakacji
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia
  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation
  • Administratorem danych osobowych jest TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY 32-050 Skawina Ul. Za Górą 23, NIP: 6792864238. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Klikając przycisk "Aplikuj" wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Teamtechnik Production Technology sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie (32-050), ul. Za górą 23 w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy również, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest teamtechnik Production Technology sp. z o.o. z siedzibą główną w Skawinie (32-050), ul. Za górą 23, KRS: 0000246200, NIP: 6792864238. 2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: praca@teamtechnik.pl , oraz pisemnie na adres naszej siedziby. 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w celu rozpatrzenia kandydatury i prowadzenia procesów rekrutacyjnych, bądź/oraz w celu możliwości udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacjach oraz na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres praca@teamtechnik.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 6. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być podmioty świadczące usługi IT, podmioty które współpracują z Administratorem w zakresie procesów rekrutacyjnych oraz inne podmioty upoważnione na podstawie odrębnych przepisów prawa. 7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. 9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Miejsce pracy
  • Ostrów Wielkopolski pow. ostrowski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Praca alert - powiadomienia

Elektromonter, Ostrów Wielkopolski

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach