Praca Sprzedawca Ostrów Wielkopolski - najnowsze oferty pracy

SPRZEDAWCA W SKLEPIE INTERNETOWYM

MER Piotr Wieczorek
Sprzedawca umowa o pracę pełny etat
Biegła znajomość obsługi komputera Umiejętność obsługiwania konta na Allego Mile widziane doświadczenie informatyczne Obsługa sklepu internetowego
Ostrów Wielkopolski
17-11-2021

SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH

"FRAPO-DYSTRYBUCJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: • dyspozycyjność • ...
14-10-2021

Oferty pracy najbliżej miejscowości Ostrów Wielkopolski:

SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

"AUTO-SERWIS" RADOSŁAW BEDNAREK
Gorzyce Wielkie

18-10-2021

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZO PIEKARNICZYM

URSZULA KUŚWIK "AMIGA" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE
Przybysławice

30-09-2021

Sprzedawca - powiązane oferty pracy - Ostrów Wielkopolski

Stanowiska: Kasjer, Specjalista ds. obsługi klienta, Ekspedient

SPRZEDAWCA HOME&YOU

HOME & YOU
Kasjer umowa o pracę
14-09-2021

Oferty pracy w Ostrowie Wielkopolskim - popularne zawody