PROFI CREDIT Polska S.A.

Kierownik Zespołu Sprzedażowego _ Ostrów Wielkpolski

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pow. ostrowski

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca od zaraz

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie rejonem w sposób pozwalający na realizację wyznaczonych planów
  • Rozwój podległej struktury sprzedażowej

  • Planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie sprzedaży w oparciu o założone cele i zadania

  • Efektywne zarządzanie budżetem regionalnym

  • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych

Wymagania

To stanowisko jest dla Ciebie, jeżeli posiadasz:

  • Dobrą organizację pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Prawo jazdy kat.B

  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych

  • Umiejętność określania, analizowania i egzekwowania kluczowych wskaźników wydajności KPI

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowy oraz rekrutacji

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

Zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowy proces wdrożenia i szkolenia

  • Zgrany i doświadczony zespół współpracowników

  • Stałe podstawowe wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon, samochód służbowy oraz dodatkowe benefity

  • Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Św. Wincentego 93/5, 03-291Warszawa
    Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych -kandydaci/
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.
    Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)