Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J. praca

Nowe Skalmierzyce

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy – Przedsiębiorstwa Drogowego Drogbud-Szablewski. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Nowym Skalmierzycach, w sercu wielkopolskiej ziemi, gdzie od 2016 roku nieustannie tworzymy historię polskiej infrastruktury drogowej. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie, która jest fundamentem dla rozwoju każdego społeczeństwa – budowy dróg i autostrad.

Nasza pasja i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, iż każda droga wytyczona przez nasze przedsiębiorstwo jest drogą do przyszłości. Choć nie możemy podzielić się konkretnymi liczbami dotyczącymi naszej załogi, to z pewnością każdy z naszych pracowników to specjalista w swoim fachu, który wkłada całe serce w powierzone mu zadania.

Nie mamy zdefiniowanej misji słowami, ale nasze działania mówią same za siebie – dążymy do tego, aby każda realizacja była synonimem solidności i trwałości. Wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, to przede wszystkim rzetelność, terminowość i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.

Nasze usługi obejmują kompleksowe roboty drogowe, od projektowania po finalne wykonawstwo. Chociaż nie dysponujemy informacjami dotyczącymi innowacji i jakości w formie certyfikatów, to nasze doświadczenie i dotychczasowe realizacje są najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu.

Jesteśmy dumni z tego, że firma jest prowadzona przez wspólników – Andrzeja Romana Szablewskiego i Małgorzatę Szablewską, których wizja i determinacja napędzają nasz rozwój. Choć nie posiadamy danych na temat naszej pozycji rynkowej, to każdego dnia pracujemy na to, by być rozpoznawalnym i wybieranym partnerem w branży.

Nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością, ale jesteśmy przekonani, że jakość naszej pracy przekracza granice i jesteśmy gotowi podjąć wyzwania poza naszym krajem.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego każdy projekt realizowany jest z najwyższą starannością, mając na uwadze dobro użytkowników dróg.

Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski to więcej niż firma – to zespół ludzi, którzy każdego dnia budują drogi, by inni mogli bezpiecznie dotrzeć do celu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej drogi ku lepszej infrastrukturze.

Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ostrów Wielkopolski
  2. Poznań
  3. Kalisz
  4. Wrocław
  5. Warszawa
  6. Katowice
  7. Częstochowa
  8. Jarocin
  9. Bydgoszcz
  10. Gniezno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J. - oferty archiwalne

  • Operator maszyny wytwórni masy asfaltowej - do przyuczenia

    • Przybysławice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Możliwość przyuczenia
      Obsługa wytwórni masy asfaltowej
      1 zmiana

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 3600zł/brutto miesięcznie + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik maszyn budowlano-rolniczych

    • Nowe Skalmierzyce

      Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych,sam.cieżarowych . Wynagrodzenie do uzgodnienia

      Wymagania

      • Uprawnienia: mechanik maszyn i urządzeń mechanicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Pracodawcy w Nowych Skalmierzycach