Terapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Terapeuta zajęciowy

SZPITAL PEDIATRYCZNY W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny, CV.

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Szpitala Pediatrycznego w Sekcji Kadrowo-Płacowej lub za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Zakres obowiązków

  • Planowanie grupowego i indywidualnego planu działań terapeutycznych w oparciu o diagnozę, zainteresowania, potrzeby i możliwości pacjenta;
  • Organizowanie w ramach terapii zajęć, których celem jest poprawia stanu psychicznego i społecznego funkcjonowania pacjenta oraz pomoc w jego integracji w środowisku;
  • Dokumentowanie, monitorowanie i ocenianie procesu terapeutycznego;
  • Współpraca z zespołem terapeutycznym;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie, w szczególności dotyczącymi sprawozdawczości do NFZ;

Wymagania

  • Rozpoczęcie po dniu 30 września 2012r. studiów wyższych w zakresie terapii zajęciowej obejmujących co najmniej 2000 godzin kształcenia w grupie treści podstawowych i kierunkowych obejmujących wiedzę z zakresu teorii technik terapeutycznych i uzyskała co najmniej tytuł licencjata lub
  • ukończenie studiów wyższych na kierunku lub w specjalności terapia zajęciowa obejmujące co najmniej 3000 godzin kształcenia, w tym 2000 godzin w grupie treści podstawowych i kierunkowych obejmujących wiedzę z zakresu teorii technik terapeutycznych, i uzyskania tytułu licencjata lub
  • ukończenie szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskania tytułu zawodowego terapeuty zajęciowego lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie terapeuty zajęciowego lub
  • ukończenia przed dniem wejścia wżycie rozporządzenia szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie instruktor terapii zajęciowej, lub) ukończenia przed dniem 1 października 2011r. studiów wyższych w specjalności terapia zajęciowa obejmujących co najmniej 1665 godzin kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego i uzyskania tytułu licencjata lub
  • inne wykształcenie, jeżeli uzyskano pozytywną opinię kierownika ośrodka prowadzącego terapię zajęciową dla chorych psychicznie, po co najmniej rocznej praktyce w zakresie terapii zajęciowej w ośrodku prowadzącym terapię zajęciową dla chorych psychicznie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność i praca zgodna z zasadami etyki zawodu;
  • Samodzielność, profesjonalizm, zaangażowanie;

Oferujemy

  • Prace w młodym zespole;
  • Warunki zatrudnienia do uzgodnienia;
  • W przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o prace pakiet socjalny;
  • Administratorem danych osobowych jest Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)

Praca alert - powiadomienia

Terapeuta, Bielsko-Biała

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach