OMG Poland Sp. z o.o.

Pracownik Gospodarczy

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

OMG POLAND Sp. z o.o. to zakład produkcyjny branży motoryzacyjnej, usytuowany w Kaniowie na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa (w pobliżu Kopalni PG Silesia).

Zakres obowiązków

  • Prace porządkowe na wydziałach produkcji oraz halach magazynowych
  • Dbałość o selektywną gospodarką odpadów komunalnych (drewno, papier, folia)
  • Wykonywanie innych prostych prac pomocniczych, drobnych napraw

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

  • Pracę na jedną zmianę (godziny pracy do ustalenia)
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę (jest również możliwość umowy na część etatu)
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dodatki w postaci premii wakacyjnej i świątecznej
  • Bogaty pakiet opieki medycznej
Dodatki do urlopu
Dodatki świąteczne
Prywatna opieka lekarska
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest:
    OMG Poland Sp. z o.o., ul. Stefana Kóski 43, 43-512 Kaniów, NIP: 2060001599
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OMG Poland sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)