Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.10.2022
City Drive

Praca kierowca Xpress Delivery - elastyczne godziny pracy!

Kierowca

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

CityDrive sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych oraz taxi w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FreeNow, Stuart, Deligoo, WoZo, Wolt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą ilośc kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Zakres obowiązków

Masz już dość wożenia jedzenia? Nie chcesz już martwić się o to, że wyleje Ci się napój albo sos? Nie lubisz dowozić zamówień rowerem? Aplikacja Xpress Delivery to nowość na polskim rynku. Realizujesz w niej dostawy dla klientów z różnych sklepów, np. CCC. Są to małe gabaryty, które nie wyleją się po drodze. W dodatku wszystkie dostawy będziesz przewozić samochodem i nie będziesz zależny/ a od pogody.

Jako kierowca Xpress Delivery otrzymasz dostęp do aplikacji, która poprowadzi Cię przez każde zlecenie. Będziesz dokładnie wiedział/ a, ile zarobisz i gdzie masz dowieźć zamówienie. Zobaczysz, że jest to bardzo proste i przyjemne.

Wymagania

  • pełnoletniość,
  • prawo jazdy i samochód,
  • telefon z możliwością instalacji aplikacji.

I to tyle!

Oferujemy

Wysokie, konkurencyjne zarobki. Najwyższe zarobki tygodniowe naszych kierowców w Xpress Delivery wynoszą od 600 do 900 zł netto. W tej pracy możesz się nieźle dorobić w szybkim tempie.

Dodatkowo gwarantujemy:

  • mobilną pracę, którą możesz zacząć bez doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy bez grafiku,
  • pracę od zaraz, bo możesz zacząć zarabiać już w ciągu 2 dni,
  • wsparcie i pomoc od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00,
  • wypłaty co 2 tygodnie.

Masz pytania? Dzwoń +48 537 353 934 albo wpadaj do naszego biura:
ul. Boya-Żeleńskiego 23/111, Rzeszów.

  • Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul  Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (5 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.