Poszukujemy serwisanta instalacji hydrantowych i ppoż.

Calanbau TPI Sp. z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Calanbau TPI działa na rynku polskim od 1996 roku i jest jedną z wiodących krajowych firm w dziedzinie aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych, głównie tryskaczowych. Jesteśmy częścią grupy FPS (), lidera tej branży w Europie.

Poszukujemy do pracy w Rzeszowie:

Serwisanta instalacji ppoż. i hydrantowych

Zakres obowiązków:
• Praca w dziale serwisu – stanowisko umożliwia szeroki rozwój w branży ppoż.
• Czynne uczestnictwo przy wykonywaniu przeglądów instalacji tryskaczowych oraz hydrantowych na obiekcie Pratt & Whitney Rzeszów S.A.,
• Diagnoza usterek podczas prowadzonych prac,
• Czynne uczestnictwo przy naprawach instalacji tryskaczowych oraz hydrantowych,
• Sporządzanie dokumentacji poprzeglądowej,
• Przygotowanie przedmiarów ofertowych ze zdiagnozowanych usterek,
• Współpraca z klientem w zakresie realizowanych prac,
• Wsparcie merytoryczno-techniczne klienta w zakresie ochrony ppoż
Wymagania konieczne:
• doświadczenie w branży ppoż. mile widziana,
• umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
• komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
• dobra własna organizacja czasu pracy,

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
• szkolenia branżowe krajowe i zagraniczne w centrali grupy w Niemczech,
• przyjazną atmosferę pracy,
• stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie, liderze rynku,
• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
• pakiety sportowe.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)