Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.09.2022
Apleona Polska Sp. z o.o.

Konserwator Obiektu

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko Konserwatora Obiektu w Katowicach.

Zakres obowiązków

-Utrzymanie budynku w stanie pełnej sprawności technicznej oraz usuwanie usterek;

-Reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;

-Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu.

Wymagania

-Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

-Uprawnienia SEP min. GR 1 do 1 kV;

-Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

-Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, zapomoga świąteczna).

  • Administratorem danych osobowych jest Apleona Polska Sp. z o.o. 02-675 Warszawa ul. Wołoska 24, NIP: 7792088473. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apleona Polska Sp. z o.o. 02-675 Warszawa ul. Wołoska 24, NIP: 7792088473 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (12 dni)