Operatorzy CNC

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma ASC zajmuje się produkcja elementów aluminiowych z zakresu stolarki otworowej: okna, drzwi, fasady.

Zakres obowiązków

  • praca przy obsłudze maszyny CNC
  • przygotowywanie detali
  • obsługa podstawowych maszyn i narzędzi dbanie o ich jakość i zapewnienie prawidłowej jakości pracy
  • porządkowanie stanowiska pracy
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
  • montaż konstrukcji na linii produkcyjnej (okna, fasady, drzwi aluminiowe)

Wymagania

  • staranność, dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność obsługi narzędzi
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej
  • chęć samodoskonalenia, inicjatywa oraz motywacja do pracy

Mile widziane:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • obsługa maszyn CNC/piły
  • doświadczenie w branży

Oferujemy

  • umowa bezpośrednio pod firmą
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • prywatne ubezpieczenie
  • Administratorem danych osobowych jest ASC Paweł Filipek 43-385 Jasienica Jasienica 1475, NIP: 5471152947. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • CV powinno być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASC Paweł Filipek Jasienica 1475, 43-385 Jasienica, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.” Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest ASC Paweł Filipek Jasienica 1475, 43-385 Jasienica.
Miejsce pracy
  • Jasienica pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)