Kardiolog Interwencyjny praca prywatny szpital kardiologiczny

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, prywatnego szpitala i klinik kardiologicznych, lokalizacje rejon Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Kraków, Oświęcim, Rzeszów, zatrudni lekarza kardiologa inwazyjnego - zabiegi kardiologiczne i konsultacje pacjentów.
Pracodawca - szpital specjalistyczny i kliniki kardiologiczne zajmujące się w diagnostyką i zabiegami w obszarze chorób serca. Rozpoczęcie pracy sierpień/ wrzesień 2022. Atrakcyjne warunki współpracy dla lekarza kardiologa i indywidualny grafik pracy/ dyżurów w szpitalu. Lekarze z Ukrainy i Białorusi bez nostryfikacji dyplomu - pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego Prawa Wykonywania zawodu lekarza w Polsce.

Ponadto ProworkPL MED oferuje inne oferty pracy dla lekarzy w Polsce - lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog - praca dla lekarzy w Polsce. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

Wymagania

Wykształcenie medyczne i specjalizacja w dziedzinie kardiologii ( lub lekarz w trakcie specjalizacji)
Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów kardiologicznych bedzie dodatkowym atutem
Gotowość do stałej współpracy od czerwca 2022 lub późniejszy termin do uzgodnienia.
Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Oferujemy

Stała współpraca z kardiologiem w pełnym wymiarze godzin
System szkoleń specjalistycznych dla lekarzy kardiologów - zapewnione bezpłatnie przez szpital
Wynagrodzenie stawki rynkowe do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą
W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz specjalista kardiolog zarejestruj się na i dołącz do swojego profilu CV

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz specjalista kardiolog/ inne specjalizacje zarejestruj się na i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2022 dla lekarzy i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Administratorem danych osobowych jest xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)