Specjalista ds. sprzedaży! Praca bez doświadczenia.

  • Kielce, świętokrzyskie

Konsultant

Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

Zastanawiasz się jakie będą Twoje zadania?

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Kontakt z klientami sieci Orange

Wymagania

Lubisz rozmawiać?

Jesteś otwarty, komunikatywny?

Chcesz się rozwijać i szybko awansować?

Szukamy osób które nie boją się zdobywać podwójnej premii, wygrywać konkursów, są nastawione na cele, chcą i lubią zarabiać.

Oferujemy

  • Elastyczny grafik, samodzielnie go ułożysz i spokojnie go pogodzisz z nauką
  • Gwarantowaną podstawę 27,70 zł brutto/h + atrakcyjny system motywacyjny
  • Pakiet wdrożeniowy 'U know', który kompleksowo przygotuje Cię do pracy
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę z młodymi ludźmi
  • Kartę ze zniżkami na popularne produkty i usługi w mieście
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)