Kierownik Biura Obsługi Klienta (branża produkcyjna)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022

Kierownik biura

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest polska firma produkcyjna, działająca na rynkach międzynarodowych.

Szukamy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków

  • zarządzanie trzema zespołami obsługi klienta : - hurtem - eksportem -detalem , łącznie 15 osób
  • organizacja pracy podległych zespołów : przydzielanie zadań i weryfikacja ich wykonania
  • rekrutacja, wdrażanie i szkolenie pracowników
  • cykliczne organizowanie spotkań zespołu
  • koordynacja administracyjna : dokumentów, przestrzegania procedur
  • przygotowywanie analiz i raportów z zakresu zamówień
  • współpraca z dyrektorem sprzedaży

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Działu Obsługi klienta w firmie produkcyjnej, najlepiej z branży budowlanej/technicznej
  • znajomość języka angielskiego poziom B2
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • organizacja procesów w dziale obsługi klienta celem zwiększania efektywności
  • poza sezonem (jesień-zima) udział w zakresie planowania działań marketingowych
  • samodzielność, kreatywność, proaktywne podejście do pracowników i klientów
  • gotowość do relokacji - Lublin, praca ma charakter stacjonarny

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 12 000 PLN brutto na umowie o pracę ( lub B2B - do wyboru)
  • po okresie próbnym (6mies) dodatkowe premie
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multisport, vouchery, premie świąteczne
  • duża samodzielność na mocno rozwijającym się rynku
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Lublin
Wynagrodzenie
  • 10 000 - 12 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (14 dni)