Magazynier - praca dodatkowa - Poznań

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.07.2022

Magazynier

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów do pracy dodatkowej/sezonowej, jako Magazynier.

Miejsce pracy: Dopiewo k. Poznania

Zakres obowiązków

  • kompletacja i dekompletacja towaru,
  • prace magazynowe.

Wymagania

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub otwartości do jej wyrobienia,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej w godzinach od 6:00 - 14:00 lub 22:00 - 6:00.

Dodatkowo docenimy uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie,
  • możliwość podjęcia pracy w ustalonych dniach i godzinach,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
    2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
    3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
    4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (15 dni)