Specjalista ds. rekrutacji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.07.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma DAAS  Sp. z o.o. świadczy  usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac na wysokości z wykorzystaniem m. in. technik dostępu linowego.

Zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska w obszarze budownictwa przemysłowego
  • budowanie długofalowych relacji z Kandydatami, w tym bieżące wspieranie ich podczas rekrutacji
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami
  • realizacja założonych planów rekrutacyjnych
  • wsparcie innych działów w okresach zwiększonej liczby projektów

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • znajomość języka angielskiego
  • determinacja i nastawienie na realizację celów
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 515290190.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenie stanowiskowe
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (20 dni)